Het Alzheimer Café: Digitale hulpmiddelen

Het Alzheimer Café is op elke eerste maandagavond van de maand een ontmoetingsplek voor mensen met dementie, hun partners, familieleden, vrienden en andere belangstellenden. Op maandag 2 oktober staat het thema ‘digitale hulpmiddelen’ op de agenda.
Domotica is een systeem van digitale hulpmiddelen die erbij helpen langer thuis te kunnen blijven wonen. Welke hulpmiddelen zijn er en wat is er mogelijk in uw situatie? Corina de Jong, casemanager dementie, neemt u deze avond mee in de wereld van domotica.
U bent vanaf 19.15 uur welkom in Grand café de Biesbosch op de Kerkbuurt 200 in Sliedrecht. Wellicht beter bekend onder de naam Waerthove. Om 19.30 uur start de bijeenkomst tot 21.30 uur.
De bijeenkomsten van het Alzheimer café bieden niet alleen (praktische) informatie over dementie, maar ook gezelligheid en sociaal contact. Er is voldoende gelegenheid om met lotgenoten en beroepskrachten in contact te komen en ervaringen uit te wisselen. Tevens zijn er informatiemateriaal en boeken gratis te lenen.
Aanmelden is niet nodig. Wilt u meer informatie? Bijvoorbeeld omdat u niet op eigen gelegenheid kunt komen of uw naaste niet alleen kan laten? Neem dan contact op met het Mantelzorgpunt op telefoonnummer 0184 – 420539 of per mail mantelzorg@bonkelaarhuis.nl of kijk voor meer informatie op www.sliedrechtdoet.nl.