Meivakantie in het Nationaal Baggermuseum (week 1)

Van woensdag 1 mei t/m zaterdag 11 mei is het museum en de BaggerPraktijkTuin geopend van woensdag t/m zaterdag van 13.30 uur tot 17.00 uur. Ook op Hemelvaartsdag 9 mei is het museum geopend.
- Voor kinderen zijn er diverse leuke speurtochten in het museum of ze kunnen samen met de andere bezoekers met 1 van onze rondleiders door het museum lopen.
- In de BaggerPraktijkTuin kunnen kinderen verschillende baggertechnieken uitproberen. Onze BPT-crew (Julian, Quinn, Luke en Boas) is altijd met 2 man aanwezig, maar let op: begeleiding van een ouder of verzorger is voor kinderen onder de 12 jaar verplicht!
- Het is inmiddels een vakantietraditie: Voorleesuurtjes. Op woensdag 1 mei en woensdag 8 mei leest vrijwilliger Carlien om 14.00 uur een uurtje voor, dit voorlezen is een gratis activiteit.
Foto: Baggermuseum
Wanneer?
Van 1 mei 2024 13.30 uur tot 4 mei 2024 17.00 uur
Organisator
Nationaal Baggermuseum
Locatie:
Molendijk 204
3361 ER Sliedrecht