Alzheimer Café Sliedrecht
Het Alzheimer Café is een ontmoetingsplaats voor mensen met dementie, hun partners of familieleden en ook voor vrienden en andere belangstellenden.
De bijeenkomsten bieden niet alleen (praktische) informatie over dementie, maar ook gezelligheid en sociaal contact. Er is voldoende gelegenheid om met lotgenoten en beroepskrachten in contact te komen en ervaringen uit te wisselen. Ook is er informatiemateriaal beschikbaar en kunnen boeken gratis worden geleend.
Vandaag: Voorstelling ‘De Klosdochter’
"De 'klosdochter'? ...is altijd de klos!” Mensen die voor iemand met dementie zorgen, herkennen dit misschien: je staat het meest dichtbij en zet je het meest in, maar krijgt niet de waardering die je verdient. Je hoort: ‘je zus, daar zou je eens een voorbeeld aan moeten nemen!’, terwijl jij elke dag komt. Theaterstuk ‘De Klosdochter’ belicht respectvol en herkenbaar de dagelijkse realiteit van mantelzorg voor mensen met dementie.
Deze voorstelling biedt een unieke en waardevolle ervaring door middel van herkenbare situaties en thema's. Het is geschikt voor iedereen die te maken heeft met dementie (direct of indirect) en professionals in de gezondheidszorg en welzijnssector die meer willen begrijpen over de emotionele en praktische aspecten van mantelzorg. Kom naar deze bijzondere voorstelling tijdens het Alzheimer Café op maandag 12 mei.
Het Alzheimer Café vindt elke eerste maandagavond van de maand plaats van 19.30 tot 21.30 uur (inloop vanaf 19.00 uur). Locatie: Grand Café De Biesbosch (Waerthove), Kerkbuurt 200, Sliedrecht. De toegang en consumpties zijn gratis; een gift in de collectebus van Alzheimer Nederland is welkom. In verband met de zomerstop vindt het volgende Alzheimer Café plaats op maandagavond 6 oktober.
Wil je meer weten over deze avond of over het Alzheimer Café? Neem dan contact op met Het Bonkelaarhuis: bel naar tel. 0184 420 539 of mail naar: mantelzorg@bonkelaarhuis.nl
Foto: Ervarea