Boekenmarkt in het Onderhuys
Dinsdag 9 december 2025, van 14:00 tot 16:00 uur organiseert de Historische Vereniging Sliedrecht (HVS) een boekenmarkt in het Onderhuys. (De Van Goghstraat is de achterzijde van het Sliedrechts Museum en bereikbaar via de Rembrandtlaan en de zuidelijke Jan Steenstraat.) Er is altijd wel een parkeerplek in de directe omgeving te vinden en wie op de fiets komt of wandelend, loopt zo naar binnen.
Wat biedt de HVS aan?
Boeken, plaatjesboeken, korte en lange gebundelde verhalen. Exemplaren van het tijdschrift 'Periodiek' zijn ook te koop. De allernieuwste uitgave van december 2025 en eerder uitgegeven bladen. Alles tegen aantrekkelijke prijzen.
Als u er toch bent kunt u meteen zien waar de HVS is gehuisvest. Samen met de Genealogie Vereniging De Stamboom delen wij de ruimte die we het Onderhuys noemen.
Er is steeds vers gezette koffie met een koekje en voor een praatje is er altijd gelegenheid.