Volksdansgroep Talima: gezellig en sportief dansen met elkaar op wereldmuziek
SLIEDRECHT - Op donderdag 4 september gaat het nieuwe dansseizoen van Volksdansgroep Talima van start.
In Baanhoek-West dansen de dames en heer (uit Papendrecht tot en met Gorinchem) elke donderdag van 19.15 tot 21.30 uur op wereldmuziek in de Anne de Vriesschool in Sliedrecht, Menuet 70 onder leiding van dansdocent Dick van Wanum.
De vereniging bestaat inmiddels 36 jaar. Begin 1989 werd in Sliedrecht een cursus volksdansen gegeven door de Volksuniversiteit. Na afloop hiervan besloten de enthousiaste cursisten niet te stoppen met dansen, maar door te gaan. In april 1989 richtten zij Volksdansgroep Talima op.
"Volksdansen is een uitdaging voor lijf en leden, maar ook voor de hersenen om de passen en figuren al dansende onder de knie te krijgen.
Kom langs en maak kennis met ons en volksdans. Wij hebben een (kosteloze) proefperiode van één maand, zodat je een goed inzicht krijgt in wat het inhoudt. Wij kunnen al je vragen persoonlijk beantwoorden tijdens de koffie/theepauze."
Wil je vooraf al informatie? Dat kan door te bellen met Simone van Gerven op 0624567806, te mailen naar talimasliedrecht@outlook.com of een bezoek te brengen aan www.facebook.com/volksdansgroep.talima.