Ook Sliedrecht Sport Heren 1 en Dames 2 voegen nog spelers toe aan selectie

04 september 2023 • 12:14
Ook Sliedrecht Sport Heren 1 en Dames 2 voegen nog spelers toe aan selectie

SLIEDRECHT - Nadat Dames 1 onlangs al een twaalfde speelster toevoegde aan de Eredivisie-selectie 2023-2024, heeft ook Heren 1 het dozijn volgemaakt. Mats Kruiswijk sluit komend seizoen zowel aan bij Heren 1 als Heren 2. Ook Dames 2 verwelkomt nog een extra versterking: Marit van der Sluijs schuift door vanuit Dames 3.

De 33-jarige Mats Kruiswijk zal geen kriebels in z’n buik meer krijgen om in de Eredivisie te spelen. Hij debuteerde al op het hoogste zaalvolleybalniveau in seizoen 2012-2013, in het shirt van SSS. Daarna volgde acht seizoenen Dynamo Apeldoorn, waarin hij zowel een keer bekerwinnaar als landskampioen werd. Na een jaar ZVH, stapte de 1,85 meter lange passer-loper vorig seizoen over naar Sliedrecht Sport Heren 2 om daarmee in de Topdivisie te strijden, alhoewel hem toen ook al menig invalbeurt in Heren 1 ten deel viel. 

Schat aan ervaring
Vanaf dit seizoen sluit hij dus volledig aan bij Heren 1, alhoewel hij ook voor Heren 2 inzetbaar zal blijven. “Hij heeft een schat aan ervaring die zeer welkom is in onze ploeg met een aantal grote talenten”, licht Martijn van Goeverden, hoofdcoach Sliedrecht Sport Heren 1 toe. “Zowel in de kleedkamer als binnen de lijnen pakt hij zijn coachende rol om daarmee ons team weer een stap dichter bij de top van de Eredivisie te brengen”.

Mats Kruiswijk: “Ik wil vooral graag een bijdrage leveren aan de ontwikkeling van het team en mijn teamgenoten om daarmee de staf en de club te ondersteunen. Dit samen met het plezier dat het volleybal mij geeft, maakt dat ik heel veel zin heb in komend seizoen”.

De selectie van Heren 1 ziet er daarmee als volgt uit voor komend seizoen. Spelverdelers Rick van der Sluis en Daan Haanappel, libero Mart de Groot, diagonalen Marius den Hartog en Tom van Reeuwijk, middenspelers Jesper van Muijden, Raygid Isenia en Jacob Krijnsen en passer-lopers Youri Ebbelaar, Luuk de Groot, Cain van Hal en Mats Kruiswijk.

Marit van der Sluijs naar Dames 2
Ook Dames 2 kondigt een nieuwe aanwinst aan. De 19-jarige Marit van der Sluijs maakt de overstap vanuit Dames 3. Als libero vervangt zij de van een blessure herstellende Mika Pierik. Van der Sluijs is een ‘kind van de club’. Vanaf de CMV doorliep zij alle jeugdteams.

Het team van de nieuwe coach Daniel van Helden, ziet er dan als volgt uit. Op de spelverdeling: Famke van Rekom en Britt van Herwaarden. Passer-lopers: Femke Zegwaard, Julia Joosten en Rudie Döpp. Op de dia staan Eline de Haan en Carlijn Berendsen hun mannetje en op het midden zijn dat Solfee Postma en Iris Koek. En tenslotte Marit van der Sluijs als libero.

Foto's: Sliedrecht Sport

Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.